Kjo është e vërteta
Kurani eshte Univers i heshtur,ndersa Universi eshte Kurani qe flet!

Babai dhe zemra e se bijes

Nje familje kishin nje vajze qe lindi me defekt ne zemer. Ishin shume te varfer. Vajza vuante shume por me shume prindet qe nuk kishin mundesi financiare te gjenin nje zgjidhje. E bija e pyeste vazhdisht se kur do te sherohej dhe i jati i pergjigjej kur te rritesh besoj do gjejme nje zgjidhje. Vajza kur ishte 5 vjece u perkeqesua dhe u desh ta shtronin ne spital. Pas disa ditesh doli e sheruar nga spitali por babai i vdiq. Pas disa ditesh ajo lexonte letren qe ai i kishte lene babai: " shpirti im, nuk mund te beja me shume, te dhashe zemren time, te puth fort..." Shume domethenese dhe prekese.....
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free