Kjo është e vërteta
Kurani eshte Univers i heshtur,ndersa Universi eshte Kurani qe flet!

Per Meshkuj

Një burre qe te don te keqen ,është me mirë se një grua qe te don te miren.


Meshkujt kujtojne se duhani i ben burra.


Grate mbajne mend vetem burrat qe i kane bërë për te qeshur, burrat vetem grate qe i kane bërë për te qare.


Mashkulli i vertet i do dy gjera RREZIKUN dhe LOJEN prandaj e zgjedh femren si loje me te rrezikeshme


Burrat ne rinin e tyre punojn si skllave qe te fitojn diqka qe kur te plaken te ken një jete me te mirë,dhe kur plaken e kuptojn qe është vone për te jetuar jeten e tyre sic kan dashur ata
(Aleksander Pope)


Streha e fundit e 1 mashkulli te ndershem është gruaja!


Burrat besojnë se bota është krijuar vetëm për ta.


Burri një herë ka lindur, një herë edhe do të vdesë


Ne krah te një mashkulli me karriere dhe te forte qendron gjithmone një grua e zgjuar dhe e forte!¨


Mashkulli është koka e shtepise, femra është qafa dhe sic dihet qafa e qon koken ku te doje.


This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free