Kjo është e vërteta
Kurani eshte Univers i heshtur,ndersa Universi eshte Kurani qe flet!

Femra eshte si kepuca

Nje hoxhe ishte ulur ne nje mexhelis burrash dhe nder te tjera muhabeti ra edhe tek grate. Dikush tha:"Femra eshte si kepuca, duhet nderruar here pas here derisa te gjendet numri i duhur per kemben."Te tjeret hodhen syte nga hoxha dhe dikush guxoi ta pyese:"Po ti hoxhe efendi, cfare mendon per kete krahasim te filanit?"Hoxha ia ktheu:"Ne fakt, ajo qe thote filani eshte e vertete. Femra eshte si kepuca per kedo qe e mendon veten nje cope kembe. Ajo eshte si kurora per kedo qe e mendon veten koke. Prandaj, s'keni pse ta fajsoni folesin per ate qe tha. Ai thjesht e dinte mire se cfare eshte.
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free