Kjo është e vërteta
Kurani eshte Univers i heshtur,ndersa Universi eshte Kurani qe flet!

Leqet e Shejtanit

Leqet e shejtanit Nje i paditur duke bredhur neper rruge ndeshet me nje burre qe kishte disa leqe ne dore.E pyete ate : Kush je ti? Cfare jane keto qe ke ne dore ? Burri i pergjigjet: -Une jam shejtani dhe keto qe kam ne dore jane leqe!... -Per cfare i perdore keto? -Ja hedh ne qafe njerezve qe jane ne rruge te drejte dhe i terheq ata deri ne vendin e gabimeve. -Te lutem a mund te ma tregosh se cili eshte laku qe ke pergaditur per mua? -Per te paditurit si puna jote nuk eshte nevoja te perdore lak,mjafton t'ua tregoj drejtimin me gisht.
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free