Kjo është e vërteta
Kurani eshte Univers i heshtur,ndersa Universi eshte Kurani qe flet!

Gjatesia e njeriut te pare dhe Darvinistat

Profeti Muhamed alejhi selam ka thënë:”Zoti e krijoi Ademin a.s. të gjatë gjashtëdhjetë parakrahë."Pra sipas këtij hadithi Ademi a.s. ka qenë përafersisht 30 metra i gjatë !
(per ata qe i besojne akoma teorise se Darvint, çudi se si paska patur majmun kaq te medhenje)

>>> Epoka e Gjigandeve:Per me shume,kliko ketu per te pare videon <<<

>>>Klikoni dhe ketu per te pare me shume mbi keto fakte <<<
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free