Kjo është e vërteta
Kurani eshte Univers i heshtur,ndersa Universi eshte Kurani qe flet!

Sekreti i suksesit ne jete

U ngrita sot ne mengjes nga gjumi dhe pyeta veten time kush jane disa nga sekretet e suksesit ne jete? Dhe e gjeta pergjigjen ne dhomen time:- Te jesh i ftohte me tha frigoriferi. - Syno lart me tha tavani. - Shiko boten me tha dritarja. - Cdo minute eshte e shtrenjte me tha ora. - Reflekto perpara tha pasqyra. - Trokit fort te gjesh synimin me tha dera.- Ulu ne gjunje ti lutesh ZOTIT me tha tapeti!!!
 


This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free