Kjo është e vërteta
Kurani eshte Univers i heshtur,ndersa Universi eshte Kurani qe flet!

Sa bukur e ka keshilluar vajzen e tij Muhamed Ali

Ngjarja ndodhi kur vajza e Muhammed Aliut arriti në shtëpi e veshur në mënyrë jomodeste. Ja se si e tregon vajza e tij,këtë ngjarje:Babai hodhi një vështrim goxha të fortë,pastaj më mori në prehrin e tij dhe më tha dicka që kurrë nuk do ta harroj.Më shikoi drejtë në sy dhe më tha: “Hana,cdo gjë që Allahu e ka bërë të vlefshme në këtë botë është e mbuluar dhe e veshtirë për ta arritur.Ashtu sic i gjen diamantet në thellësinë e tokës,të mbuluar dhe të mbrojtur... Ashtu sic i gjen xhevahirët në brendësi të oqeanit të mbyllur dhe të mbrojtur në guaskat e bukura.Dhe ashtu sic i gjen florinjtë thellë në miniera të mbuluar më shtresa të gurit.Kërkohet punë dhe mund për ti arritur.“ Më shikoi me një seriozitet dhe më tha: Trupi yt është i shenjtë... Ti vlen shumë më shumë se sa diamantët dhe xhevahirët,dhe për këtë duhet të mbulohesh.” ... FATKEQSISHT NE DITET E SOTME,FEMRA SHIHET THJESHT SI NJE OBJEKT SEKSUAL. FEJA ISLAME ESHTE AJO QE IA RRIT VLERAT FEMRES...KJO ESHTE E VERTETA !!!


This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free