Kjo është e vërteta
Kurani eshte Univers i heshtur,ndersa Universi eshte Kurani qe flet!

Te solidarozohesh

Mbi nje shtylle ne rruge, lexova nje njoftim:Kam humbur 50 $ prandaj kush i gjen, lutet te mi ktheje se nuk kam buke per te ngrene.Adresa....Pallati... Ap....vendosa te shtirem sikur i kam gjetur une dh vajta ne adresen e shenuar.Deren e hapi nje zonje e moshuar dhe e semure.i thashe se kisha gjetur shumen qe kishin humbur dhe i zgjata 50 $.Asaj i rrodhen lot dhe tha:Ti je personi i 12 qe e ben kete.Pasi ia lashe shumen ne dore u nisa per tek ashensori.Ajo me thirri dhe me tha:Te lutem grise ate njoftimin ne shtylle.Une nuk di as kush e ka shkruar.Solidariteti juaj me ka mbushur plot shprese dhe me ka bere ta shoh jeten me optimizem.
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free