Kjo është e vërteta
Kurani eshte Univers i heshtur,ndersa Universi eshte Kurani qe flet!

Historia eshte e vertete

Kishte pas qene nje dhenderr ne naten e tij te dasmes bashke me nusen e tij. Aty prane ishte ulur edhe nena e dhendrrit. Nusja e bezdisur i thote: Te lutem largoje nenen tende nga ketu, eshte me mire te rrije poshte te prese miqte.
Dhendrri beri nje veprim te cuditshem; mori mikrofonin dhe u tha te pranishmeve :

"E kam nje nene dhe e ofroj ne ankand. Kush do te ma bleje nenen?" - Tre here me rradhe.

Te pranishmit kishin varur nofullat dhe zgurdulluar syte nga habia.

Pas pak u tha te gjitheve : "Nenen time do ta blej vete" - dhe u ul e puthi kembet e nenes se vet.
Me pas deklaroi :" Nga ky moment une deklaroj se gruan time e kam divorcuar publikisht." Mori nenen e vet perdore dhe dolen nga banketi.

Lajmi i tij u perhap shume. Pas pak ditesh i vjen nje burre i cili i ofron ta martoje me vajzen e tij. Duke i thene: Nuk mund te gjej burre me te mire per vajzen time. Nese pranon, shpenzimet e dasmes i mbuloj une te gjitha...
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free