Kjo është e vërteta
Kurani eshte Univers i heshtur,ndersa Universi eshte Kurani qe flet!

o te krishter,ja cfare thone Izraelitet per ju...

dhurate nga libri i cifuteve...talmudi..

Talmud: Baba mezia, 114b


Vetem cifutet jane qenie njerezore...pjesa tjeter e popullsise se botes nuk jane njerezore...ata jane kafshe..


dhurate per te krishteret qe besojne se cifutet e vrane jezusin e vazhdojne ti duan aq shume...

Gittin 57a.

Jezusi është duke u zier në "jashtëqitje të nxehtë."


Sepher ikkarim III c 25

Eshte e lejueshme te maresh jeten e nje njeriu qe nuk i perket popullit cifut....


e ne themi pse ata psikopatet vrasin femije......


Dhurate per te krishteret,nga miqte e tyre cifute.....

with love from israhell..

Shabbath 116a.

Cifutet duhet medoemos te shkaterrojne librin e te krishtereve...

dhe cifutet e kane shkaterruar biblen pa e djegur ate....


This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free