Kjo është e vërteta
Kurani eshte Univers i heshtur,ndersa Universi eshte Kurani qe flet!

Bir i dashur...

Diten qe ti me sheh te vjeter dhe nuk jam me ai qe isha,ki durim dhe tento te me kuptosh...Nese nuk e ruaj dot me etiken e te ngrenit,nese nuk mund te vishem,ki durim.Mos harro se kur ti ishe i vogel,une kaloja ore te tera duke te mesuar si te haje dhe si te visheshe.Nese kur flas,perseris njemije here te njejten fjale,mos me nderprit.Kur ti ishe i vogel,me eshte dashur ta perseris njemije e nje here te njejtin tregim,vetem e vetem qe te te zinte gjumi.Kur une ndonjehere harroj se cfare kemi biseduar,mos u nxito te me qortosh,pasi gjeja me e rendesishme per mua nuk eshte qe t'i kujtoj bisedat tona,por te te kem ty prane e te me degjosh se cfare te them.Kur kembet e mia te lodhura nuk me lejojne te ec,me merr per dore,ashtu sic te merrja uen ty ne castet kur fillove te ecesh.Nje dite do ta kuptosh,qe pavaresisht nga gabimet e mia,une cdohere kam deshiruar me te miren per ty dhe jam munduar te te krijoj nje rruge.Te dua biri im...
Babai yt...
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free