Kjo është e vërteta
Kurani eshte Univers i heshtur,ndersa Universi eshte Kurani qe flet!

pijet me gaz, uji dhe vaji

Nje here po flisja per reklamen e madhe qe u behet pijeve me gaz, edhe pse eshte vertetuar se jane te demshme. Nga ana tjeter - u thashe te pranishmeve - askush nuk i ben reklame qumeshtit, me gjithe dobite e tij. Hafiz Pijaziti, Zoti na bashkofte me te ne xhenet, nderhyri dhe me tha me ate buzeqeshjen e tij tipike:"Shshshshtt se po na merr ne qafe. Me e degju ket llaf katundaret e cun kilen e qumshtit pese mij lek." 

This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free